Casa Itamaraca Βίλα
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Itamaraca Βίλα έχει εκλεκτή τοποθεσία, και διαθέτει βεράντα και ιδιωτική πισίνα.
Αυτή η παραθεριστική κατοικία απέχει περίπου 6 χλμ. από σημεία ιστορικής σημασίας, όπως Forte Orange.
Οι επισκέπτες αυτού του καταλύματος μπορούν να θαυμάσουν τη θέα στον κήπο.
Η Casa Itamaraca Βίλα επίσης διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, η οποία έχει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. So Caldo βρίσκεται σε απόσταση μόνο 450 μέτρων. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων 150506 βρίσκεται σε απόσταση περίπου 15 λεπτών με τα πόδια.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Αποθήκευση αποσκευών
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Η Casa Itamaraca Βίλα διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Itamaraca Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Casa Itamaraca Βίλα;
Μπορείτε να μένετε σε η Casa Itamaraca Βίλα με το κατοικίδιο ζώο σας.